Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/079.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Winietki i wizytówki weselne

Wzory winietek i wizytówek na stół

Od jakiegoś czasu na wielu polskich weselach pojawia się zwyczaj usadzania gości przez parę młodą. Służą do tego oczywiście winietki, czyli imienne tabliczki, które stawia się na weselnym stole. Zdaniem wielu osób to bardzo praktyczne rozwiązanie. Przede wszystkim pozwalają na rozplanowanie miejsca. Ale nie zapominajmy, że winietki to także nic innego doskonałe ozdoby stołów weselnych! Jeżeli już na weselach ustawiane są winietki, to rzadko kiedy są to proste, nie robiące na nikim wrażenia, karteczki. Najczęściej przybierają bardzo oryginalną i pomysłową formę. Nic dziwnego, że coraz większej ilości gości weselnych takie rozwiązanie bardzo przypada do gustu.

Winietki tak naprawdę nie muszą stać na stole. Można je zawiesić na przykład na oparciu krzesła. Mogą również znajdować się na szklankach czy butelkach. Warto wiedzieć, że jeżeli wizytówki gości weselnych stawia się na stole, to wówczas należy bardzo uważać z dodawaniem kolejnych ozdób weselnych. Przystrajanie stołów i całej sali weselnej jest oczywiście bardzo ważne. Istotne jest jednak także to, aby nie przedobrzyć. A o to przecież nietrudno, jeżeli obok winietek na stole weselnym znajdą się również kwiaty czy stroiki z papieru (które także cieszą się na polskich weselach coraz większym zainteresowaniem).

Oryginalne szablony winietek weselnych dostępne są masowo w internecie. Oczywiście, znajdziemy je bez najmniejszych trudności również w salonach z odzieżą oraz akcesoriami ślubnymi. Winietki przybierają dzisiaj coraz to bardziej oryginalne kształty, takie jak np. motylki, kwiaty, krzesełka czy postaci ludzkie. Bardzo często wzbogacone są o śmieszne wierszyki, teksty czy nawet zdjęcia.

Oczywiście, para młoda nie musi kupować wizytówek tego rodzaju. Jeżeli mają czas, ochotę i uzdolnienia, to mogą również sami wykonać tego rodzaju ozdoby. To wcale nie musi być przecież trudne! Najważniejsze, by zwracały uwagę. Bo jeżeli już pojawiają się na weselu, to tak naprawdę są niezwykle ważnym elementem. Warto o tym pamiętać!