Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/079.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Ozdobne kieliszki weselne

Ozdoby na kieliszki i zawieszki na butelki

Podczas uroczystości weselnej każdy szczegół ma znaczenie. Nieważne czy chodzi o figurki na torcie weselnym czy ozdoby na kieliszki oraz zawieszki na butelki. Liczy się każdy detal, bo w sumie te wszystkie detale tworzą jedną, wielką i piękną całość. Ozdoby na kieliszki do niedawna jeszcze były tak naprawdę stosowane bardzo rzadko. Częściej wykorzystywano zawieszki na butelki. Dzisiaj coraz częściej zwraca się uwagę na te z pozoru błahe szczegóły. W końcu stół weselny ma być podziwiany. Ma lśnić i zwracać uwagę. A przecież kieliszki czy butelki to nieodłączne jego elementy.

Ozdabia się kieliszki na wódkę, ale na pewno w pierwszej kolejności kieliszki na szampana. To właśnie z nich goście piją zdrowie pary młodej tuż po wejściu na salę weselną. Coraz częściej spotyka się kieliszki ozdobione w sposób iście artystyczny. Do kieliszków dołączane są kwiaty, które nawiązują kolorystyką i kształtem do kwiatów na stołach. Prawda, że to naprawdę świetny pomysł, który robi wrażenie? Ale kieliszki weselne mogą zawierać naklejki czy małe zawieszki. Mogą być także ozdobione farbkami do szkła. Pomysłów jest bardzo wiele. I coraz częściej nowożeńcy wdrażają je w życie.

Zawieszki na butelki na weselnym stole także będą robić wrażenie, gdy będą artystyczne. Często wykonywane są ręcznie – wiele firm oferuje takie właśnie rozwiązanie. Zawierają miły wierszyk (np. „Na zdrowie kielichy, na zdrowie puchary, pijmy zatem zdrowie naszej Młodej Pary!”, powiedzenie i do tego doskonale wyglądają. To ciekawy pomysł na kolejną dekorację na weselny stół. Nic dziwnego, że wiele par młodych chętnie decyduje się na takie rozwiązanie. Oczywiście, zawieszki na butelki z wódką weselną także muszą pasować wyglądem do wszystkich elementów uroczystości. Jeżeli na stole weselnym znajduje się już wiele dekoracji, warto by zawieszki były skromne. W myśl zasady „co za dużo, to niezdrowo”. A na uroczystości weselnej bardzo łatwo przesadzić. Warto zachować umiar, a jednocześnie zadbać o niebanalne rozwiązania. Połączenie tego wcale nie będzie takie trudne!