Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/079.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Weselne stoły i krzesła

Jak ozdobić stół weselny i krzesła na sali

Państwo młodzi, przygotowujący się do swojego wesela, życzą sobie aby ten dzień był w stu procentach wyjątkowy. Wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Oczywiście, nie bez znaczenia jest wystrój. Nowożeńcy powinni zwrócić uwagę nie tylko na to jak sami wyglądają, ale jak prezentuje się np. samochód ślubny. W głównej mierze trzeba jednak zwrócić uwagę na wystrój sali weselnej. Stoły podczas wesela powinny zachwycać gości. Podobnie jak pozornie błahe elementy na Sali, czyli krzesła. Wszystko to tworzy jedną całość. Jakże ważną dla wszystkich gości weselnych.

Stoły i krzesła na sali weselnej to jedne z pierwszych elementów, jakie są dostrzegane przez gości wchodzących na salę. Powinny zrobić jak najlepsze wrażenie. Przede wszystkim warto pamiętać o tym, by nie stawiać na ilość, a na jakość. To stare porzekadło jakże bardzo pasuje do tej sytuacji. Wiele osób nadal uważa, że jak wesele to z przepychem, także jeżeli chodzi o wystrój. Nie. Warto postawić na dekoracje wykwintne i eleganckie, ale oczywiście z umiarem. Przecież na weselnym stole najważniejszą rolę odgrywają potrawy. To, co goście spożywają w trakcie tej wielkiej uroczystości, jest niezmiernie istotne. W końcu to nieodłączna część polskiej tradycji weselnej. Dlatego warto pamiętać, by dekoracje stołów weselnych nie zasłaniały tego, co najważniejsze, czyli po prostu… jedzenia!

Na jaki kolor warto postawić? Stoły i krzesła weselne na pewno będą bardzo dobrze „czuły się” w bieli. To kolor tej wielkiej uroczystości. Gdy wybierzemy biel, będziemy mieć niemal sto procent pewności, że wszystko będzie bardzo spójne i idealnie będzie ze sobą współgrać. Czyż właśnie nie o to w tym wszystkim chodzi? Oczywiście, wszystkie ślubne ozdoby nie muszą być tylko białe. Akcenty perłowe, różowe, żółte czy błękitne także świetnie się wpasują. Trzeba pilnować jednak tego, aby wszystko było po prostu spójne. Bo właśnie wtedy doskonale będzie cieszyć oko. Przystrojenie stołu to podstawa, często zapomina się o krzesłach. A to niedobrze. Pamiętajmy o tym, że krzesła podczas wesela także powinny być przystrojone.